top of page

Tábory 2024

Vyber si jeden z našich skvělých tanečních táborů a kempů v tomto roce! :)

123df.jpg

Taneční tábor pro děti

V létě odstartujeme Taneční tábor v tématu HARRY POTTER v Poslově mlýně🤩
 

Kromě skvělých tanečních lekcí 2x denně budeš mít možnost se setkat s Harry Pottrem, kamenem mudrců, Voldemortem, Hermionou a také si užít neskutečný Magický svět.🧙‍♀️
 

Čekají na tebe celotáborové hry po celý týden, diskotéka s popcornem, opékání buřtů a zábavné hry pro všechny. Zkrátka týden plný dobrodružství, tance a zábavy.

Pro naše čaroděje a čarodějky není nutné mít předchozí taneční zkušenosti. Vše potřebné Tě naučíme.🧙‍♀️🧙‍♂️ _________________________________________

📆Kdy: 28. 7 -3. 8. 2024

📍Kde: V krásném rekreačním středisku Poslův mlýn _______________________________________
TANEČNÍ TÁBOR pro děti je určen pro děti ve věku 6-10let. U nás bude o děti krásně postaráno celým naším týmem. V rámci ceny je zahrnuto ubytování na 6 nocí, jídlo a pití 5x denně, program a taneční lektorné. Doprava není zahrnuta v celkové ceně. Peníze za dopravu budeme vybírat během června 2024.

Cena: 5.990,- Kč

Tel. 720-491-145

  • Facebook
  • Instagram

Příměstský taneční tábor

Na co se můžete těšit? 🤩

Prozkoumáme spolu světadíly Evropu, Afriku, Antarktidu, Asii a Ameriku.🌎

Taneční lekce 2x denně - seznamovací, taneční a zábavné hry 


Výlety - ZOO Ústí nad Labem - jízda vláčkem - výlet lodí - vyrábění země - koupaliště - příroda

 

Co si vzít sebou?
Velkou svačinu, pití, baťůžek, věci na převlečení a hlavně dobrou náladu.

 

Cena obsahuje:
Veškerý program po celý týden, super tričko příměstského tábora, pití a oběd. (Je nutné uvést při registraci na tábor do poznámky požadovanou velikost trička)

3.990,- Kč

Tel. 720-491-145

  • Facebook
  • Instagram
holky1.jpeg
baru.jpeg

Summer Dance Kemp

Pojeď s námi na skvělý taneční kemp pro tanečníky ve věku 11 - 25ti let v krásném wellness hotelu SPORTLIFE (Rumburk).

 

Můžeš očekávat týden plný kvalitního tance s nejlepšími lektory z ČR! Během týdne budeš mít šanci naplnit spoustu pohybového a tanečního know-how, zažiješ skvělou party s tanečníkama a lektorama, taneční jam, můžeš se účastnit nebo se inspirovat tanečním battlem a v neposlední řadě Tě čeká dostatek odpočinku a času pro Tvé kamarády, výlet, wellness a kvalitní společný čas. V případě, že jsi mírně pokročilý tanečník a chtěl by sis dát více do těla a nasbírat co nejvíce know-how, můžeš se přihlásit do kategorie pokročilých.

 

Termín: 14. - 20.7. 2024

 

 Cena zahrnuje: ubytování na 6. nocí, kvalitní a skvělou stravu 5x denně + celodenní pitný režim (začínáme večeří, končíme snídaní), 2x denně trénink podle levelu s našimi a hostujícími lektory jako jsou Andy, Vanda (SK) a Sasha a další potvrzené lektory budeme přidávat na naše sociální sítě), zdravotní zabezpečení, včetně zdravotního materiálu a potřebných léků, odměny, bohatý program, výlet, zážitkové a zábavné aktivity, tvořivé a odpočinkové odpoledne, večerní programy, sportovní aktivity a další.

6.500 - 6.900,- Kč

Tel. 720-491-145

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page