top of page

Celodenní akce pro děti

Celodenní výlet - Muzeum smyslů, výstava Pop up Praha

Opět přicházíme s jedinečnou příležitostí pro vás – náš již několikátý úspěšný celodenní výlet, který tentokrát směřuje do krásné Prahy!

Kdy? 2. března

Co vás čeká:

  1. Muzeum Smyslů: Začneme naši dobrodružnou cestu v Muzeu Smyslů, kde budete moci prozkoumat svět svých smyslů a objevit nové zážitky. Pro vás, kteří milujete taneční umění, to bude inspirativní začátek našeho dne.

  2. Oběd v Praze: Po nabití energií na muzeu se vydáme na skvělý oběd v jedné z místních restaurací. Bude to příležitost potkat nové kamarády, sdílet váš taneční entuziasmus a těšit se na zbytek dne.

  3. Pop up Výstava: Po obědě následuje návštěva výstavy Pop up, známé svými úžasnými a zábavnými interiéry. Pro děti ve věku 9+ je to ideální příležitost nejen si vychutnat uměleckou atmosféru, ale také se vyfotit a vytvořit vzpomínky na den.

  4. Profesionální Fotografka: Ať si děti užívají každý okamžik, budeme mít s sebou profesionální fotografku, která zachytí ty nejlepší momenty. Takže nezapomeňte na úsměv!

Těšíme se na vás a společně vytvoříme nezapomenutelný den plný tance, zábavy a nových zážitků!

Tanec a zábava

V rámci celodenní akce připravujeme pro děti zábavné hry a taneční lekci. 

péče o děti

Náš profi tým má mnoha-leté zkušenosti v péči a komunikaci s dětmi a tak bude o Vaše ratolesti co nejlépe postaráno.

Jídlo

V rámci celodenní akce je zahrnutý oběd v místní pražské restauraci.

muzeum smyslů, výstava pop up

Po příjezdu nás čeká fascinující svět plný interaktivních exponátů v Muzeu smyslů. Následně zamíříme na skvělou zábavnou výstavu Pop Up, kde nás čekají překvapení a radostné okamžiky.

bottom of page