top of page
sous4
kemp4
kerry
baru
sous3
sous
soustředění
sous5

Taneční tábor pro děti

Více informací o akci:

📆Kdy: 28. 7 -3. 8. 2024

📍Kde: V krásném rekreačním středisku Poslův mlýn

💵Cena: 5.990,-
 

V létě odstartujeme Taneční tábor v tématu HARRY POTTER v Poslově mlýně🤩
 

Kromě skvělých tanečních lekcí 2x denně budeš mít možnost se setkat s Harry Pottrem, kamenem mudrců, Voldemortem, Hermionou a také si užít neskutečný Magický svět.🧙‍♀️
 

Čekají na tebe celotáborové hry po celý týden, diskotéka s popcornem, opékání buřtů a zábavné hry pro všechny. Zkrátka týden plný dobrodružství, tance a zábavy.

Pro naše čaroděje a čarodějky není nutné mít předchozí taneční zkušenosti. Vše potřebné Tě naučíme.🧙‍♀️🧙‍♂️ _______________________________________

 

📆Kdy: 28. 7 -3. 8. 2024

📍Kde: V krásném rekreačním středisku Poslův mlýn

💵Cena: 5.990,- _______________________________________
TANEČNÍ TÁBOR pro děti je určen pro děti ve věku 6-10let. U nás bude o děti krásně postaráno celým naším týmem. V rámci ceny je zahrnuto ubytování na 6 nocí, jídlo a pití 5x denně, program a taneční lektorné. Doprava není zahrnuta v celkové ceně. Peníze za dopravu budeme vybírat během června 2024.

123df.jpg

Tanec a zábava

Na našem letním tanečním táboře se děti mohou těšit na intenzivní tréninky tance dvakrát denně, kde budou zdokonalovat své taneční dovednosti a objevovat nové styly. Naši kvalifikovaní instruktoři zaručují zábavné a vzdělávací hodiny pro všechny úrovně dovedností.

péče o děti

Náš profi tým má mnoha-leté zkušenosti v péči a komunikaci s dětmi a tak bude o Vaše ratolesti co nejlépe postaráno.

Jídlo

V ceně tábora zahrnuta plná penze, a to 5x denně.Vyvážené menu poskytuje dětem potřebné živiny a energii pro celodenní aktivitu. Zajišťujeme, že stravování bude nejen chutné, ale i přizpůsobené potřebám rostoucích tanečníků.

aktivity na táboře

Během tábora se děti mohou těšit na různé hry, soutěže, celotáborovou hru, diskotéku a mnoho dalších zábavných aktivit, které posilují týmovou spolupráci a budují přátelství. 

362239273_774521604680667_1569124396862845888_n.jpg

Registrace

Děkujeme za registraci na naši událost. Brzy Vám pošleme informace na Váš e-mail.

bottom of page